se sídlem na Moravě

PODĚKOVÁNÍ

PODĚKOVÁNÍ

 

 

Dobrý den

 

Tímto bych chtěl poděkovat Všem, a nejen členům výboru za přípravu oslav 360. výročí od vzniku Společenstva, ale i našim rodinným příslušníkům, kteří spolu s našimi kolegy a pozvanými hosty vytvořili velmi příjemnou atmosféru při samotných oslavách v prostorách Louckého kláštera ve Znojmě.

 

Velký dík patří kolegovi Lubomíru Melišíkovi, který dokonale zajistil vše potřebné ve městě Znojmě ke zdárnému průběhu těchto oslav.

 

Kvalita oslav by nebyla na tak vysoké úrovni bez kolegy Jaroslava Víznera, který řídil samot-ný průběh oslav, připravil pamětní listy pro odměněné kolegy a zařídil spoustu dalších věcí v rámci oslav.

 

Velký obdiv si zaslouží kolega Adam Josef, který si pro nás připravil velmi zajímavou přednášku o začátku kominictví v Čechách a na Moravě, seznámil nás s historií našeho vzácného cechovního praporu za což mu děkujeme.

 

Dík patří i kolegovi Evženu Schmuttermeierovi, který ručně maloval vázy pro odměněné kolegy, čímž je vlastně každá váza originální výrobek.

 

Proslovy pozvaných hostů byly věcné a upřímně myšlené. Následovala volná zábava, která trvala až do pozdních večerních hodin. K poslechu a tanci nám hrála oblíbené skladby místní kapela.

Co zbývá dodat ? Snad jen to, že oslavy se vydařily a já si osobně myslím, že nám utkví dlouho v paměti.

 

Ještě jednou moc děkuji Všem, kteří se podíleli na přípravě našich oslav 360. výročí a Všem, kteří přijali pozvání k těmto oslavám. Dovolím si konstatovat, že jsme byli všichni maximálně spokojeni.

 

V Bojkovicích dne 8.5.2017 Předseda ZSMK Súdek František    

Hledat:
Členové společenstva:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Partneři:
Členská sekce:
Email:
Heslo:

Partneři:

Kontaktní údaje a adresa:
ZEMSKÉ SPOLEČENSTVO MISTRŮ KOMINICKÝCH z.s. na Moravě se sídlem v Brně
Borodinova 311/8
623 00 Brno - Kohoutovice
Tel.
+420 608 778 813
Email
IČ:
48511188
Napište nám:

Jméno:

Email:

Opište:

opište tento kód

Zpráva: